Kochasz podróże? Pokochasz Travelin.

20 kwietnia 2018
1 142 Views

„Travelin” to portal turystyczny skierowany do osób kochających podróże oraz zainteresowanych pogłębianiem swojej wiedzy o świecie. Serwis ma na celu ułatwienie planowania wycieczek, zarówno tych bliskich, po Polsce, jak i dalekich, na inne kontynenty. Społeczność miłośników przygód skupiona wokół „Travelin” jest wartością dodaną – udostępniane relacje z podróży, opisy miast i regionów są świetnym uzupełnieniem zawartości portalu. Atrakcje turystyczne świata opisane na łamach portalu Travelin zawierają szereg użytecznych informacji dla osób, które są je odwiedzić.

Szczegółowe informacje o państwach świata ułatwić mają zapoznanie się z ich specyfiką i najważniejszymi wiadomościami, które każdy turysta powinien poznać przed wyruszeniem w drogę. Wiedza na temat tego, jakie dokumenty ze sobą zabrać, na co warto się zaszczepić, jakiej waluty najlepiej używać i co zakupić w ramach pamiątki pozwoli komfortowo podróżować i w pełni cieszyć się odkrywaniem nowych miejsc. Opisy regionów, miast oraz poszczególnych atrakcji przydadzą się z kolei w planowaniu trasy wycieczki i maksymalnym wykorzystaniu przeznaczonego na nią czasu, tak, by zobaczyć jak najwięcej.

„Travelin” to również newsy ze świata turystyki, ukierunkowane na informacje o ciekawych wydarzeniach kulturalnych i promocjach oraz zbiór ciekawostek przedstawionych w postaci rozbudowanych artykułów rankingowych. Najdziwniejsze muzea, najbrzydsze pomniki, najbardziej gorące i najbardziej zimne miejsca na Ziemi czy najlepsze pomysły na ekstremalnego Sylwestra to tylko kilka z proponowanych tematów.

Bezpośrednio z poziomu strony zarezerwować można bilety lotnicze oraz miejsca noclegowe, a także zakupić przewodniki turystyczne. Zebranie wszystkich tych elementów w jednym miejscu ma pomóc w oszczędności czasu oraz ułatwić planowania podróży, bez zbędnego tracenia czasu.

Wszyscy ci, którzy poszukują inspiracji pt. „Gdzie jechać na wycieczkę w tym roku?” znajdą ją w bogatej galerii zdjęć. Z uwagi na sezonowość turystyki portal „Travelin” dostosowuje również swoją tematykę do aktualnej pory roku: zimą większym zainteresowaniem cieszyły będą się ośrodki narciarskie, latem plaże i górskie szlaki. Mottem działania serwisu jest odpowiedź na potrzeby jego użytkowników – od wiosny do zimy.

Zobacz więcej na Travelin.pl

Artykuły publikowane przez redakcje serwisu Telepogoda.pl

Leave A Comment